Intermax Logistics olarak, karayolu taşımalarını gelişmiş teknolojik donanıma sahip araçlar ve deneyimli sürücüler ile gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızı uydu teknolojisi ile takip ederek konum bilgilerini müşterilerimizle istedikleri an paylaşabiliyoruz. 1200 kilograma kadar olan acil yükler için Minivan araçlar ile Avrupa-Türkiye hattında 48-72 saat aralığında kapıya teslim garantili ekspres hizmet veriyoruz. Bu hizmetimiz ile kimyevi madde, tekstil taşımacılığı ve otomotiv yedek parça taşıma operasyonları gerçekleştirebiliyoruz.

Başta olumsuz hava koşulları olmak üzere tüm dış etkenlerden minimum düzeyde etkilenen, özel brandaların kullanıldığı araçlarımız son derece güvenli bir sevkiyat olanağı sağlıyor. Risk grubu yüksek yükler, bozulabilir gıda ürünleri, kimyevi maddeler, toz ürünler, yanıcı, sıvı ve akışkan maddeler gibi özel yükleri türlerine özel donanıma sahip araçlarla taşıyoruz. Karayolu taşımacılığında haftanın 7 günü çıkışlar düzenleyebiliyor, güvenli ve hızlı ulaşımı esas alıyoruz. Taşımalarımızın önemli bir kısmını karayolu üzerinden gerçekleştirerek operasyon sürecini daha hızlı ve kontrollü yürütebiliyoruz.

Neden Biz?

Hızlıyız!

Müşterilerimizin taleplerine her an cevap verebilmek için 7x24 ulaşılabilir olmaya özen gösterirken aynı zamanda yüklerinizi en uygun rotayı seçerek mümkün olduğunca hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Güvenle Taşıyoruz!

Yüklerinizi emanetimiz biliyor, varış noktasına ulaştırıncaya kadar güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Global Çözümler Üretiyoruz!

Sadece Türkiye - Avrupa hattında değil Almanya ofisimiz aracılığıyla Avrupa içi lojistik ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.