Intermax Logistics olarak, lojistik sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip çalışma arkadaşlarımız ile 2014 yılında bir araya geldik. Her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sektör deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaya başladık.

Hizmet verdiğimiz firmaların rekabet gücünü artıran bir Türkiye ve Avrupa markası olarak, tüm uluslararası lojistik hizmetlerini tek elden, maksimum hız ve güvenle sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini daima en üst seviyede tutmaya çalışarak lojistik sektöründe fark yaratıyor ve alternatif çözümler üretiyoruz.

Lojistikteki en önemli unsurun “güven” ve “hız” olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle organizasyon yapımızı en iyi şekilde kurgulayarak tüm hizmetlerimizde bu ilkeleri gözetiyoruz. Bununla birlikte yatırımlarımızı ve teknolojik alt yapımızı sürekli güncel tutmaya çalışarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasındaki ofislerimiz ile Türkiye – Avrupa hattındaki taşıma trafiğini yönetiyoruz. Ayrıca Almanya’daki ofisimiz aracılığıyla da Avrupa ülkeleri arasında taşımalar gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin talep ve öncelikleri doğrultusunda en uygun çözüm seçeneklerini uygulayarak, çözüm ortaklığı yaptığımız firmalarla iletişime büyük önem veriyor ve 7/24 ulaşılabilir olmaya özen gösteriyoruz. Bu durum hizmetlerimizde fark yaratan en önemli etkenlerin başında geliyor.