Intermax Logistics olarak denizyolu taşımacılığında, yaygın organizasyon ağımız ile Ortadoğu, Uzakdoğu ve Türkiye arasında konteyner taşımacılığı yapıyoruz. Diğer taşıma türlerine göre daha ekonomik bir seçenek olan denizyolu ile aynı zamanda uygun bir maliyet de sunuyoruz.

Gönderinin niteliği ve miktarına göre parsiyel ya da komple olarak taşımacılık yapıyor, limandan limana taşımacılık hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda limanlardan istenilen depo ya da adreslere de sevkiyat yapıyoruz.

Denizyolu taşımacılığı operasyonlarını bu alanda uzmanlaşmış ekibimizle gerçekleştiriyor, güvenli ve hızlı hizmeti en ekonomik çözümlerle sunuyoruz.

Neden Biz?

Hızlıyız!

Müşterilerimizin taleplerine her an cevap verebilmek için 7x24 ulaşılabilir olmaya özen gösterirken aynı zamanda yüklerinizi en uygun rotayı seçerek mümkün olduğunca hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Güvenle Taşıyoruz!

Yüklerinizi emanetimiz biliyor, varış noktasına ulaştırıncaya kadar güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Global Çözümler Üretiyoruz!

Sadece Türkiye - Avrupa hattında değil Almanya ofisimiz aracılığıyla Avrupa içi lojistik ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.