Gabari Dışı Yük Taşımacılığı, normalin üzerinde hacim ve ağırlıktaki yüklerin taşınma organizasyonudur. Bu yüklerin taşınması ancak özel ekipmanlar, araçlar ve donanımlı bir ekip tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Diğer tüm taşıma yöntemlerinden farklı bir uzmanlık gerektiren gabari dışı yük taşımacılığında en ideal ve en ekonomik çözümleri üretecek profesyonel kadroya ve özel ekipmanlara ulaşabiliyoruz. Gerekli tüm operasyonları güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Yükünüzün ulaşacağı rota üzerindeki her türlü koşulu ve ihtimali hesaplayarak, analizini gerçekleştiriyoruz. Titiz bir çalışma ile operasyon sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Neden Biz?

Hızlıyız!

Müşterilerimizin taleplerine her an cevap verebilmek için 7x24 ulaşılabilir olmaya özen gösterirken aynı zamanda yüklerinizi en uygun rotayı seçerek mümkün olduğunca hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Güvenle Taşıyoruz!

Yüklerinizi emanetimiz biliyor, varış noktasına ulaştırıncaya kadar güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Global Çözümler Üretiyoruz!

Sadece Türkiye - Avrupa hattında değil Almanya ofisimiz aracılığıyla Avrupa içi lojistik ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.