Karayolu lojistiğinde ekonomik çözümler sunan parsiyel taşımacılık, komple tır yüklemelerine oranla daha organize bir yapılanma gerektiriyor. Sorunsuz toplama ve dağıtım hizmeti verebilmek için yüklemenin alındığı ve teslim edildiği ülkede sağlam bir organizasyon ağının kurulması büyük önem taşıyor.

Intermax Logistics olarak, Avrupa-Türkiye hattında Almanya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, İtalya ve İspanya taşımalarımızın %90’lık kısmını parsiyel olarak gerçekleştiriyoruz. Bu taşımalar, kuru yük, frigo ve ADR’li yüklerden oluşmaktadır.

Avrupa’nın belirli noktalarındaki çeşitli depolarımız ve uzman personellerimiz ile parsiyel taşımacılık hizmetini güvenilir ve ekonomik şekilde sunuyor, komple yük taşımacılığı hızında parsiyel taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Neden Biz?

Hızlıyız!

Müşterilerimizin taleplerine her an cevap verebilmek için 7x24 ulaşılabilir olmaya özen gösterirken aynı zamanda yüklerinizi en uygun rotayı seçerek mümkün olduğunca hızlı bir şekilde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Güvenle Taşıyoruz!

Yüklerinizi emanetimiz biliyor, varış noktasına ulaştırıncaya kadar güvenilir bir taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Global Çözümler Üretiyoruz!

Sadece Türkiye - Avrupa hattında değil Almanya ofisimiz aracılığıyla Avrupa içi lojistik ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.